VeKa

je společenství asi 30 mladých lidí, kteří svým zpěvem a hudbou chválí Boha. Často pořádají různé koncerty a doprovázejí setkání mládeže.

Soustředění v Pustině

Napsáno 27.06.2007 22:11:00

Nastal večer 21. června a nám začínalo soustředění s VeKou na Pustinách u Vysokého Mýta.Večer kolem 8 hodiny jsme se sešli a měli jsme prohlídku domu sv.Anny. Byla nádherná. Měli jsme i vířivku:). Nikdo se v ní však myslím nekoupal, jen Pahejlek s Ondrou. Po večeři jsme si povídali a hráli hru na ,,faráře”, u které jsme se velmi nasmáli. Po hře jsme šli ven, kde na nás čekalo překvapení. Museli jsme poslepu najít 2 kluky, kteří se ztratili. Na trati jsme měly různé překážky a nástrahy. Když jsme to překonali,tak jsme zjistili kdo to připravil, byl to Lukáš a Láďa. Bylo to moc pěkný a napínavý, za to Vám moc děkuji. Bylo kolem 11 hodiny a my se ukládaly do postele. Čekal nás těžký víkend.


b pátek /b

V pátek ráno jsme vstávali v 7:30, budíček měl Mirda a Jiskřička (Ondra J.), hráli na trubky. V 8 hodin jsme měli vítečnou snídani. Po snídani nás čekala dělená zkouška, kterou jsme měli celý pátek. Bylo to velmi náročný. Oběd jsme měli uvařený od paní Kovářové a Šteflové. Po obědě nás opět čekala dělená zkouška. V 16:30 jsme měli ,,přírodní mši svatou” kterou sloužil Tomáš Hoffmann. Po večeři jsme měli menší volno na to abychom mohli dočerpat síly.


b sobota /b

2.den v sobotu jsme byly ,,komplet” celá VeKa. Přijeli i nováčci sourozenci Seidlovi. Ráno jsme měli dělenou zkoušku, po obědě jsme si daly na 20 minut pohodičku, ale někteří šly hrát ještě fotbal, ale za chvíli jsme museli skončit, protože nás vyhnal déšť. Odpoledne byla zkouška, kde už jsem cítila únavu, bolest hlavy a krku.


b neděle /b

V neděli jsme měli dělenou zkoušku, ale odpoledne jsme hráli všichni dohromady. Bylo to dobré, ale náročné. Večer byla mše, kterou měl pan farář Jiří. Po mši byla večeře a pak byla ještě chvíli společná zkouška. Večer jsme měli malý táborák, který byl super. Nebyla jsem tam dlouho nebylo mi dobře.


b úterý /b

Naše poslední ráno bylo slunečné, jenže já musela zůstat v posteli. Myslím, co jsem tak poslouchala, že se poslední zkouška vydařila. Po obědě jsme šli uklízet aparaturu a celou budovu. Úklid byl za chvíli, protože nás tam bylo hodně. Po úklidu už začalo loučení. Nechtělo se mi domů, ale měla jsem toho dost.

Chci Vám poděkovat za krásný víkend a popřát Vám hezký zbytek týdne a slunečný prázdniny. Už se těším na další setkání.Sdílet dál...

     

Pro členy

Jsi člen kapely? Přihlaš se, diskutuj, zjisti, co je nového i v interní sekci! Doufám, že jsi svoje heslo nezapomněl?!

Napiš nám!

Hrozně rádi dostáváme vzkazy - napiš nám! Přijmeme kritiku či chválu - i pozdrav nás potěší...

...a

jsem vekácká ovečka. Všude s VeKou jezdím, zpívám s nima na koncertech, jsem jednou z nich! Beze mě by se to ani neobéééšlo! Dost často mám k něčemu komentář, ráda se směju, bečím a budu tvým průvodcem po tomhle webu. Vítej!

...první...
...druhý...
vás tady je!

TOPlist